Polsad Jacek Korczak najlepszym serwisem Renault Trucks

Polsad Jacek Korczak najlepszym serwisem Renault Trucks

Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2023” zdobył serwis POLSAD Jacek Korczak o. Kutno! Nagrodę z rąk Janusza Buławy, dyrektora zarządzającego Renault Trucks Polska, Henryka Kliczewskiego, dyrektora ds. obsługi posprzedażnej, Marcina Majaka, dyrektora sprzedaży pojazdów nowych oraz Jacka Kurzawy, dyrektora sprzedaży pojazdów używanych, odebrał Jacek Korczak, właściciel firmy Polsad, podkreślając, że jest to nagroda całego zespołu.
 – Zdobycie tytułu w tym roku, utwierdza nas w przekonaniu, iż droga rozwoju którą obraliśmy jest słuszna. Cieszymy się, że Renault Trucks Polska również to dostrzegła i uhonorowała nasz wysiłek i wkład w propagowanie marki na lokalnym rynku. To dla nas wielkie i jednocześnie motywujące wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy. – wspomniał Jacek Korczak. 

Polsad Kutno, to siedziba główna firmy, a zarazem największy i najdłużej działający serwis w sieci Polsad. Firma w tym roku obchodzi swoje 35-lecie działalności, a od 26 lat należy do rodziny Renault Trucks. Doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat współpracy pozwoliło uplasować się w czołówce najlepszych serwisów Renault Trucks w Polsce i zdobyć ten zaszczytny tytuł.

Warto zauważyć, że nie jest to pierwsze takie wyróżnienie dla Polsad Jacek Korczak o. Kutno, które we wcześniejszych latach było nim nagrodzone trzy lata z rzędu. Polsad posiada cztery serwisy w sieci Renault Trucks: w Kutnie, Rzgowie (Łódź), Starym Mieście (Konin), Fabianów (Kalisz).

Tytuł Renault Trucks Dealer of the Year przyznawany jest od 11 lat i biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, a różnice w punktacji między zwycięzcą, a kolejnymi miejscami są niewielkie.  W tegorocznej edycji wzięło udział 30 warsztatów. Ta nagroda ma na celu wyróżnienie serwisu, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w roku 2023. Kryteria do przyznania nagrody obejmowały całe spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów Renault Trucks, a były to m.in.: penetracja w sprzedaży kontraktów serwisowych dla pojazdów nowych i używanych, skuteczność działania w ramach Renault Trucks 24/7, spełnienie kryteriów jakościowych i ilościowych oraz jakość obsługi i satysfakcja klienta.

Inf. prasowa Renault Trucks

Powrót na górę