Firma JANSZ stawia na JCB Wyróżniony

Firma JANSZ stawia na JCB

JANSZ z Pyskowic koło Gliwic to firma, która dzięki konsekwentnym i przemyślanym inwestycjom stała się jednym z liderów lokalnego rynku budowlanego. Opiera się na umiejętnościach i doświadczeniu pracowników oraz specjalistycznym  sprzęcie, który w zdecydowanej większości opatrzony jest logo JCB. JANSZ zaczynał od robót ziemnych oraz kładzenia nawierzchni z kostki brukowej. Obie sfery działania nadal znajdują się w portfolio firmy, ale zakres oferowanych usług pod 20 latach działalności jest bardzo szeroki.

– Nasz park maszynowy ułatwia nam terminową i precyzyjną realizację zadań. Kompletujemy go pod względem potrzeb klientów, ale przede wszystkim kierujemy się jakością i wszechstronnością, a oba warunki doskonale spełniają maszyny JCB. Dlatego w ostatnich latach nasza baza systematycznie zwiększa się o kolejne produkty JCB. Na nasze decyzje wpływa też fakt, że jesteśmy zadowoleni nie tylko z samych maszyn, ale także sprawnej i profesjonalnej obsługi serwisowej – zapewnia Jan Szczurek, właściciel firmy JANSZ.
W sprawnej realizacji prac pomaga nie tylko różnorodna gama maszyn, ale także bardzo bogaty wybór osprzętu dodatkowego, który ułatwia wykonywanie specjalistycznych zadań bez konieczności kupowania kolejnych maszyn. Także pod tym względem firma JANSZ zaufała marce JCB i zakupiła kilkanaście różnych przystawek. Jednym z ostatnich zakupów była wiertnica hydrauliczna, dająca możliwość wykonywania głębokich na siedem metrów odwiertów o średnicy do dziewięćdziesięciu centymetrów. W zależności od potrzeb w przedsiębiorstwie Jana Szczurka współpracuje z koparkami JCB – kołową JS145W lub gąsienicową JS130LC. Uzbrojone w nią maszyny najczęściej wykorzystywane są w procesie osadzania słupów, również przy wykonywaniu studni chłonnych pionowych.

– Firma JANSZ to jeden z naszych kluczowych klientów w rejonie Górnego Śląska. Z jej właścicielem, Janem Szczurkiem współpracujemy już od kilkunastu lat. Cenimy sobie tę współpracę nie tylko z powodu udanych transakcji, ale także z racji możliwości zapoznania się z profesjonalnymi opiniami o naszym sprzęcie. A takie otrzymujemy od operatorów zatrudnionych w firmie JANSZ. Jest to dla nas bardzo cenne źródło informacji, gdyż ich merytoryczne uwagi pozwalają nam lepiej przygotować ofertę. Jestem przekonany, że nasze partnerskie relacje przynoszą wymierne korzyści nie tylko obu naszym firmom, ale także klientom firmy JANSZ. Dzieje się tak, gdyż nasz sprzęt umożliwia bezpieczną i terminową realizację nawet najbardziej skomplikowanych prac, niezależnie od ich skali – zapewnia Daniel Szymański, regionalny dyrektor sprzedaży JCB

Tekst i zdjęcia: Krzysztof Małyszko

Dłuższą wersję tekstu znaleźć będzie można w Pośredniku Budowlanym 4/2021

Powrót na górę