Steelwrist X02 do minikoparek Wyróżniony

Steelwrist X02 do minikoparek

Wykorzystanie tiltrotatorów w najmniejszych koparkach upowszechnia się na całym świecie, w odpowiedzi Steelwrist wprowadza teraz nowy model głowicy X02, odpowiedni do minikoparek w przedziale wagowym 1,5-2,5 ton. Towarzyszy mu kompletna gama narzędzi roboczych, co zwiększa wydajność i wszechstronność, dzięki czemu nawet najmniejsze koparki stają się prawdziwymi nośnikami narzędzi. Model X02 można było oglądać na targach Bauma.


Tiltrotator X02 ma wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i jest dostępny zarówno w systemie połączenia do maszyny bezpośrednio do ramienia lub przez łącznik S30. Dolne szybkozłącze tiltrotatora jest dostępne tylko w wersji z blokadą hydrauliczną – S30. Wersja z blokadą hydrauliczną ze zintegrowanym przednim zaczepem sworzniowym Front Pin Hook jest prawdopodobnie jedynym tiltrotatorem w tej klasie, który zapewnia bezpieczeństwo narzędzi roboczych, spełniając wymagania CE.

X02 wypełnia lukę pomiędzy najmniejszym szybkozłaczem uchylnym TCX dla maszyn poniżej 2 ton a tiltrotatorem X04 dla minikoparek od 2,5 do 4 ton.


Dzięki specjalnie zaprojektowanemu zestawowi narzędzi roboczych Steelwrist S30 do tiltrotatora X02, takich jak łyżka do równania, kopania, wykopu i łyżki w kształcie litery V, dysk tnący do asfaltu i zrywak, koparka staje się wydajnym i wszechstronnym nośnikiem narzędzi, który może wykonać prace w szerokim zakresie zastosowań.
„Wprowadzając na rynek X02, w końcu uzupełniamy gamę tiltrotatorów do koparek poniżej 2,5 tony. X02 to fantastyczne połączenie innowacji i solidności, na które czekali klienci”, mówi Stefan Stockhaus, dyrektor generalny Steelwrist AB.

Inf. prasowa Steelwrist

Powrót na górę