Osprzęt Liebherr do każdego zastosowania

Osprzęt Liebherr do każdego zastosowania

Liebherr rozwija i produkuje innowacyjny osprzęt i systemy szybkiej wymiany zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Szeroka oferta produktów obejmuje systemy szybkiej wymiany, narzędzia do wykopów i chwytaki do najróżniejszych zastosowań. Wybór odpowiedniego osprzętu ma znaczący wpływ na powodzenie projektu, dlatego Liebherr opracowuje osprzęt, który pod względem kształtu, właściwości i wyposażenia technicznego jest specjalnie dostosowany do danego zastosowania i optymalnie dopasowany do wielkości maszyny. Dzięki wiedzy zdobytej na podstawie praktyki oraz ciągłym pracom nad doskonaleniem produktów osprzęt firmy Liebherr jest zawsze zgodny z najnowszym stanem techniki.

Chwytaki dwułyżkowe

Idealnie dostsowane do najróżniejszych zastosowań w budownictwie oraz przenoszenie materiałów sypkich. Do prac wykopowych, głębokich szybów, odkrywania istniejących elementów konstrukcyjnych na placach budowy. Czerpaki do materiałów sypkich zapewniają eonomiczny załadunek i rozładunek materiałami o drobno- i gruboziarnistej strukturze. Duże kanały olejpw i mocne silniki obrotowe zapewniaj szybkie cykle pracy. Uszczelniony napęd obrotowy i solidna konstrukcja gwarantuj długą żywotność.

Chwytaki wielołyżkowe

zaprojektowane z myślą o najtrudniejszych wymagających warunkach pracy w recyklingu i przeładunku złomu. Zastosowanie najwyższej jakościmateriałów gwarantuje ich wyjątkową stabilność, odporność i trwałość eksploatacyjną Różne kształty i wersje łyżek oraz zakres opcji zapewnia możliwość przeładunku różnorodnych materiałów w sposób wydajny i ekonomiczny. Zoptymalizowany kształt łyżki pozwala wnikać oraz utrzymywać nieporęczny i lużny materiał.

Chwytak sortujący

Chwytak sortujący i wyburzeniowy przeznaczony jest do efektywnego załadunku, podawania do instalacji sortujących, rozdrabniających i przetwarzających, jak i precyzyjnego oddzielania surowców wtórnych. Wyposażony w mechanizm nieograniczonego obracania imponuje niezwykle solidną konstrukcją i dużą siłą zacisku. W zależności od typu maszyny, zastosowania i materiału dostępne są cztery różne rozmiary z trzema wersjami łyżek każdy.

Chwytak do drewna

Zapewniają szybki i bezpieczny transport lub przeładunek drewna okrągłego. Idealny chwytak można skonfigurować korzystając z szerokiej oferty kształtów kleszczy chwytających. Chwytaki do drewna Liebherr mogą być dołączane do ciągników do drewna, ładowarek LogHandler, a także do maszyn przeładunkowych.

Materiały: Liebherr

Powrót na górę