Nowoczesne centrum serwisowe HILTI

Nowoczesne centrum serwisowe HILTI

Nowe Centrum Serwisowe (Tool Service Center Wrocław – TSCW) narzędzi marki Hilti rozpoczęło działalność we Wrocławiu. Centrum Serwisowe to najnowocześniejszy i jeden z największych tego typu obiektów grupy Hilti na świecie. Budowa Centrum Serwisowego elektronarzędzi to kolejna ważna inwestycja Hilti w Polsce. Nowy obiekt o powierzchni 6.600 m2 obsługuje rynki w trzech krajach: Polsce, Niemczech i Czechach.

Nowa inwestycja została realizowana zgodnie z najwyższymi standardami grupy Hilti, zarówno pod względem bezpieczeństwa, ochrony środowiska, jak i stworzenia wysokiego komfortu pracy. Już na poziomie projektowania budynku zwrócono szczególną uwagę na minimalizację strat energii, redukcję emisji hałasu oraz maksymalne wykorzystanie oświetlenia naturalnego.

Najlepszy partner w zakresie produktywności, bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju, to fundamentalne obietnice, które marka Hilti składa swoim klientom. Już od wielu lat firma szczyci się naprawą maszyn Hilti zaledwie w ciągu 3 dni roboczych. Każde narzędzie Hilti jest zarejestrowane, dlatego, zgłaszając je do naprawy, nie potrzeba dowodu zakupu, ani karty gwarancyjnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Hilti przygotowała szereg udogodnień, dzięki którym zlecanie napraw serwisowych jest wyjątkowo proste. Do dyspozycji klientów jest 5 możliwości zgłoszenia zlecenia, za pośrednictwem: aplikacji Hilti Connect, telefonicznie poprzez kontakt z TeleCentrum Hilti, profilu klienta na stronie hilti.pl, wybranego salonu Hilti Store czy też czy też bezpośrednio w serwisie urządzeń we Wrocławiu.

Serwis narzędzi grupy Hilti we Wrocławiu jest jednym z 46 Centrów Serwisowych na świecie.
Grupa kapitałowa Hilti jest dostawcą wiodących pod względem technologicznym produktów, systemów, oprogramowania i usług dla podmiotów działających w branży budowlanej i energetycznej. Spółka zatrudniająca około 33 000 pracowników, w ponad 120 krajach, kładzie nacisk na bezpośrednie relacje z klientami, jakość i innowacyjność.

Informacja prasowa Hilti

Powrót na górę