DEVELON otwiera ośrodek szkoleniowy we Francji

DEVELON otwiera ośrodek szkoleniowy we Francji

Firma Develon, dawniej Doosan Construction Equipment, otworzyła nowy europejski ośrodek szkoleniowy w Allonnes w pobliżu Nantes na zachodzie Francji.  Stworzono warunki do odświeżenia i pogłębienia wiedzy i umiejętności personelu dealerów oraz serwisantów.
Nowy ośrodek położony jest w przepięknej, pełnej zamków Dolinie Loary. Obejmuje budynek główny z salami wykładowymi, warsztatem do szkoleń serwisowych oraz teren zewnętrzny o powierzchni 3000 m2 przeznaczony do testowania maszyn.

– Nowy ośrodek szkoleniowy umożliwić uczestnikom poświęcenie czasu produktom Develon, pozwalając im oderwać się od codziennej pracy i skupić się wyłącznie na szkoleniach – powiedział Patrice Pesnot, szef szkoleń Develon w Europie. Jak dodał - Kolejnym aspektem ośrodka szkoleniowego jest zapewnienie bezpiecznego środowiska z pełnym wyposażeniem stwarzającego doskonałe warunki do szkoleń, w którym będzie można sprawdzać działanie maszyn nie tylko w warsztacie, ale również w warunkach roboczych.   Nowy ośrodek szkoleniowy ma pomóc dealerom i pracownikom firmy Develon pogłębić wiedzę i rozwinąć umiejętności pod każdym względem, ponieważ uważamy, że rozwój osobisty jest podstawą rozwoju działalności firmy. Ośrodek ten ma także w dalszej perspektywie znacznie zwiększyć zadowolenie klientów w całej Europie. 
 
Inf. prasowa Develon

Powrót na górę