New Holland nie tylko na placu budowy!

New Holland nie tylko na placu budowy!

Dlaczego na miejsce prezentacji elektrycznej minikoparki New Holland firma Agrobard wybrała Farmę Sielanka w Warce nad Pilicą? Odpowiedź jest bardzo prosta – nie ma lepszego sposobu na udowodnienie zalet cichej i bezemisyjnej pracy maszyn o napędzie elektrycznym niż uruchomić je niedaleko zwierząt. Konie postrzegają hałas jako zagrożenie, tymczasem tu taka sytuacja po prostu nie miała miejsca. A maszyna takiej klasy z pewnością przydaje się w pracach w stadninie – teren całej farmy to 100 hektarów. W Sielance prezentowano po raz pierwszy model New Holland e15X.

Cicha i bezemisyjna maszyna jest wartością nie tylko w warunkach stadniny. Oczywiste jest, że w budowlance takie modele są coraz częściej po prostu niezbędne, tego wymagają inwestorzy i takie zapisy widnieją w kontraktach na realizację konkretnych inwestycji. Praca w centrach miast, blisko przedszkoli czy szpitali, praca przy wyburzaniu czy uprzątaniu wnętrz hal – to zadania dokładnie dla takich maszyn.
Maszyny New Holland – także z napędem spalinowym – to najnowsza technologia, komfort pracy. precyzja, moc i wydajność. Także solidna konstrukcja. Przekonywał nas o tym w ostatni wtorek, 12 marca, długoletni dealer maszyn New Holland, firma Agrobard z Grójca. Gratulujemy doskonałe organizacji eventu!

Jan Izydor Barański

Powrót na górę