Elkon FS.904/1

Elkon FS.904/1

 Targi BAUMA 2022 

W stoisku ELKON goście z Polski mogą liczyć na fachową i rzeczową prezentację po polsku. Czeka na nich ekipa ELKON Polska. Chcą pokazać dwie betoniarnie w nowej, ulepszonej wersji. Są to Elkomix-135 Quick Master z zupełnie nowym designem oraz licznymi ulepszeniami. Druga maszyna to Mix Master 30, czyli mała mobilna wytwórnia betonu i stabilizacji, która w Polsce zyskała już niemałą popularność. Zespół inżynierów ELKON opracował jej nową wersję. Ekipa z Polski zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzin stoiska w dniach 24‑29 października.

Marek Piliński, wiceprezes zarządu ELKON Polska cieszy się, że mimo różnych obaw może spotkać się na Baumie z dawno nie widzianymi klientami. - Co prawda obie prezentowane na Baumie betoniarnie zostały już kupione przez niemieckich klientów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by kupił je w niedalekiej przyszłości polski klient. Z przyjemnością zaprezentujemy je wszystkim, którzy przyjdą do naszego stoiska i pokażemy ich zalety.

Co zostało zmienione w maszynach? Chcąc spełnić wymagania klientów ELKON zmienił design wytwórni Elkomix-135 Quick Master, obniżając zasobniki kruszyw i wydłużając taśmociąg transportujący kruszywo do serca wytwórni, czyli mieszalnika. W standardzie ten model betoniarni posiada 4 komory na kruszywo o pojemności 20 m3. Nowa generacja maszyny charakteryzuje się szerszymi, w pełni ocynkowanymi komorami o szerokości 3,5 m.
W maszynie Mix Master 30, która cieszy się popularnością wśród niewielkich zakładów prefabrykacji oraz małych zakładów betoniarskich, zmieniono całą konstrukcję, czyniąc ją w ten sposób jeszcze bardziej mobilną – łatwiejszą do szybkiej, ekonomicznej i bezproblemowej relokacji. (jb)

Więcej w tej kategorii: « Wirtgen FS.1011 Bobcat FN.817 »
Powrót na górę