Volvo prezentuje markę Sandvik

Volvo prezentuje markę Sandvik

Jak pisaliśmy wcześniej, w lutym tego roku Volvo Maszyny Budowlane Polska zostało wyłącznym dealerem mobilnych kruszarek i przesiewaczy Sandvik w Polsce. W maju przyszedł zaś czas na zaprezentowanie szerszej publiczności – w tym i naszej redakcji – tych urządzeń w akcji. Volvo przedstawiło także organizację sprzedaży i serwisu dla obecnych i przyszłych klientów marki Sandvik. W Skawinie odbyła się impreza „LET'S ROCK! Kruszenie, załadunek i transport”. Mieliśmy okazję brać udział w jej części teoretycznej i praktycznej, co z przyjemnością opisujemy.

Impreza „LET'S ROCK! Kruszenie, załadunek i transport” była skierowana przede wszystkim do użytkowników i klientów, którzy w swoim parku maszynowym mają już Volvo, ale chcieliby uzupełnić swoją flotę o urządzenia Sandvik. Mobilne kruszarki i przesiewacze tej marki znajdują zastosowanie w branży kopalnianej, w budowie dróg, recyklingu czy też wyburzeniach. Jesteśmy w tym biznesie ponad dwie dekady i świetnie znamy naszych klientów i ich potrzeby – powiedziała nam w Skawinie dyrektor zarządzająca Volvo Maszyny Budowlane Polska Kamila Czaja.

Bardzo ważna jest informacja, że Volvo Maszyny Budowlane Polska przejęło zobowiązania związane z serwisem wobec obecnych użytkowników mobilnych kruszarek i przesiewaczy Sandvik. Jako że są to maszyny pracujące w ekstremalnie trudnych warunkach, narażone na duże zapylenie, ciągłe wibracje i drgania, przetwarzające trudny materiał, możliwość korzystania z całej sieci serwisu Volvo w Polsce jest niewątpliwym atutem, ponieważ pozwoli do minimum zmniejszyć czas przestoju maszyny.
W Skawinie przygotowano specjalny poligon do dynamicznych pokazów, na którym królowały dwie maszyny demo: kruszarka szczękowa QJ241 i przesiewacz QA335.

Więcej o marce Sandvik piszemy w dostępnym już Pośredniku Budowlanym 2/24 oraz w kolejnym wydaniu tego czasopisma 3/24 (maj/czerwiec).

Tekst i zdjęcia: Janek Izydor Barański

Powrót na górę