Złote Medale MTP na targach INTERMASZ

Złote Medale MTP na targach INTERMASZ

W dniach 30 stycznia-2 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywać się będą targi BUDMA. Wiodąca impreza branży budowlanej przyciąga tłumy odwiedzających od ponad 30 lat i warto ją odwiedzić, by poznać rynkowe nowości W tym roku mamy dodatkową motywację, by wybrać się do Poznania, ponieważ jeden z pawilonów zarezerwowano na targi NTERMASZ. Znamy już nawet maszyny, które zdaniem jury zasłużyły na wyróżnienie Złotym Medalem MTP.

Złotym Medalem nagrodzone zostały:

Ładowarka kołowa Kramer 5095Producent: Kramer-Werke GmbH / Zgłaszający: HKL Baumaschinen Polska sp. z o.o.

Zastosowanie: Kramer 5095 wyróżnia się dynamicznym napędem na wszystkie koła oraz imponującym udźwigiem. Koła skrętne i stała rama pozwalają na poruszanie się maszyny w każdym terenie, zapewniając wysoką wydajność, zwrotność i niespotykaną stateczność. Nowoczesna jednostka napędowa spełnia najnowsze normy emisji spalin przy użyciu katalizatora oksydacyjnego i DPF, eliminując konieczność stosowania AdBlue. Model 5095 może być użytkowany z łyżkami o pojemności od 0,95 m³ do 1,5 m³, zachowując jednocześnie niską wysokość konstrukcyjną. Kabina z widocznością 360º to kolejny atut tego urządzenia, zapewniający operatorowi komfort, ergonomię i funkcjonalność.

Mini żuraw Jekko JF235
Producent: Jekko / Zgłaszający: Jekko Polska Sp. z o.o.
1. 
Zastosowanie: Mini żuraw Jekko JF235 to kompaktowe urządzenie o ogromnej mocy, idealny do pracy w ciasnych przestrzeniach. Zaawansowane funkcje, łatwość manewrowania i bezpieczeństwo gwarantują wydajność na każdym placu budowy.


Oprócz docenienia w plebiscycie Złoty Medal – produkty walczą jeszcze o nagrodę „Wybór Konsumentów". Głosy można oddać pod adresem: link

Powrót na górę