Spycharki Liebherr z filmami instruktażowymi

Spycharki Liebherr z filmami instruktażowymi

Choć projektanci maszyn i sprzętu starają się, aby z większości ich funkcji dało się korzystać w sposób intuicyjny, biorą pod uwagę, że nie jest to wystarczające dla wszystkich użytkowników.
I stąd pomysł firmy Liebherr, by przygotować instruktażowe filmiki wyjaśniające krok po kroku, jak wykorzystać w stu procentach systemy wspomagania spycharek ósmej generacji: Definition Grade, Free Grade oraz Auto Blade Lift. Są one dostępne także w języku polskim.

Spycharki gąsienicowe Liebherr generacji 8 są wyposażone w najnowsze systemy wspomagania: Free Grade do aktywnej stabilizacji lemiesza podczas wyrównywania terenu; Definition Grade do automatycznego pozycjonowania ostrza podczas tworzenia prostych powierzchni 2D oraz Auto Blade Lift, który automatycznie podnosi ostrze podczas cofania. Jak wykorzystać te funkcje Liebherr Assistance, można dowiedzieć się z filmów instruktażowych dostępnych w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, polskim i czeskim.

Operator może uzyskać dostęp do odpowiedniego filmu bezpośrednio ze smartfona, korzystając z kodu QR na wyświetlaczu spycharki gąsienicowej Liebherr. Ta funkcja jest dostępna w wersji oprogramowania 25. Ulotkę z kodem QR można znaleźć także w dokumentacji maszyny.
Ponadto filmy zintegrowane są z aplikacją Liebherr MyAssistant, zapewniając wolny dostęp opinii publicznej.

Inicjatywa Liebherra pomoże operatorom spycharek gąsienicowych w pełni wykorzystać systemy wspomagania i sprawić, że ich praca będzie jeszcze bardziej produktywna.

Inf. prasowa Liebherr Construction Equipment

Powrót na górę