Hydrosprzęt i Linser z licytacją WOŚP

Hydrosprzęt i Linser z licytacją WOŚP

Hydrosprzęt i Linser połączyły siły w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku firmy zdecydowały się przekazać na aukcję podwozie od koparki gąsienicowej CAT 320, którego szacowana wartość wynosi 25 tysięcy złotych. Specjalistyczne podwozie zostało stworzone specjalnie do modelu CAT 320. Co ważne, liczba ogniw łańcucha (45-49 ogniw) oraz rolek (14-18 szt.) zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb zwycięzcy po zakończeniu licytacji.

Podwozie jest kompatybilne z różnymi modelami masywnymi maszyny CAT 320, obejmującymi:
Model B, Model BL, Model BLC, Model D, Model DL, Model DLC, Model L, Model LC, Model EC, Model EL.

Link do aukcji

Kilka słów o sponsorach aukcji:
Hydrosprzęt Kukla Spółka Jawna, założona w 1993 roku, to firma specjalizująca się w serwisowaniu, naprawie i regeneracji maszyn budowlanych. Oferuje pełen zakres usług serwisowych w Polsce, na Słowacji i w Czechach, dysponując 30 samochodami serwisowymi i zatrudniając wysoko wykwalifikowany personel. W ofercie Hydrosprzętu znajdują się również maszyny budowlane od renomowanych producentów. Firma ma trzy oddziały i cieszy się uznaniem za wysoką jakość świadczonych usług.
Linser Industrie Service GmbH powstała w 1992, na początku swojej działalności głównie zajmowała się sprzedażą części zamiennych, następnie zaczęła projektować oraz produkować elementy podwozia, elementy ścierne oraz gąsienice gumowe.

Firma Hydrosprzęt jest dystrybutorem na całą Polskę produktów niemieckiej marki LINSER, w swojej ofercie posiada kompletne podwozia do maszyn budowlanych wszystkich wiodących producentów.

Powrót na górę