Kongres Budownictwa Polskiego - zmiana terminu

Kongres Budownictwa Polskiego (zaplanowany pierwotnie na 29-30.01.2024) oraz Konwencja Budownictwo Polska-Ukraina (31.01.2024) zostają przesunięte. Organizatorzy nie podali jeszcze nowego terminu, ma on zostać opublikowany w najbliższych dniach. Wszystkie aktualne informacje ukażą się na stronie www.kongresbudownictwa.eu, www.pzpb.com.pl oraz mediach społecznościowych Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Komitet Organizacyjny KBP poddał kompleksowej ocenie aktualne uwarunkowania, które mogą mieć istotny wpływ na cele oraz zadania Kongresu. Mając na uwadze zapewnienie najbardziej aktualnej, właściwej reprezentacji wszystkich stron procesów inwestycyjnych, w tym szczególnie strony publicznej, podjęto decyzję o zmianie terminu II. edycji Kongresu Budownictwa Polskiego.

Uważamy, że organizacja Kongresu Budownictwa Polskiego w późniejszym terminie zapewni właściwy poziom merytoryczny wydarzenia i pozwoli uniknąć ryzyka debatowania wyłącznie w gronie firm oraz organizacji branżowych.
Naszym priorytetem jest, aby Kongres stanowił źródło najbardziej aktualnej wiedzy i inspiracji dla wszystkich interesariuszy sektora budownictwa i infrastruktury, przedstawicieli świata nauki, administracji rządowej, instytucji i inwestorów publicznych.
Mamy nadzieję, że decyzja Organizatorów zostanie przyjęta z Państwa zrozumieniem. Nowy termin Kongresu Budownictwa Polskiego i Konwencji Budownictwo Polska-Ukraina zostanie opublikowany w ciągu najbliższych dni.
Serdecznie zapraszamy do zwiedzania ekspozycji oraz do spotkań z wystawcami Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w dniach 30.01-02.02.2024 r. w Poznaniu.

Komunikat prasowy

Powrót na górę