Liebherr inwestuje w produkcję
Liebherr zamierza rozbudować zaplecze swoich zakładów produkcyjnych w Colmar (Alzacja), aby zyskać niezależność oraz podnieść konkurencyjność swoich produktów. Zakup działki na terenie przemysłowym posłuży zbudowaniu fabryki zatrudniającej 300 osób, dostarczającej komponenty do koparek. Będą tu powstawały kabiny oraz istotne elementy maszyn wymagające prac spawalniczych. Budowa zakończy się w 2025 roku.
- Dział: Najnowsze
- Napisane przez Super User
- Skomentuj jako pierwszy!
